Čo deti potrebujú (vzhľadom k aktuálnej situácií prosím sledujte oznamy)

Aby sa deťom v našej materskej škole čo najviac páčilo, je nutné, aby ste ich z domova vybavili nasledujúcimi vecami:

1.deň
  • prezuvky s pevnou pätou
  • náhradné oblečenie (je treba ho prispôsobiť ročnému obdobiu) - pri deťoch človek nikdy nevie, čo vyvedú alebo čo sa stane.
  • pyžamo (len deti, ktoré budú spať 1. deň)- na popoludňajší odpočinok, si líhame v pyžamku!

V priebehu 1. týždňa
  • zubnú kefku a pastu
  • hrebeň (dievčatá)
  • papierové vreckovky - aj keď nie je nádcha, vreckovka vo vrecku sa vždy zíde.
  • predškoláci: úbor (kraťasy, tričko s krátkym rukávom, ponožky - dať do vrecka so zatiahnutím)
  • počasie býva niekedy nepredvídateľné, a preto by každý mal mať k dispozícii pršiplášť.

NEZABUDNITE, deti treba obliekať pohodlne a prakticky.  Dieťa v tomto odeve strávi väčšinu dňa. Je preto veľmi dôležité, aby sa v ňom cítilo naozaj príjemne.

NENOSIŤ !!!

- toaletný papier, pohárik, uterák, vlhčené vreckovky, posteľné prádlo, drobné hračky!!!

VŠETKY VECI DEŤOM PODPÍŠTE !!!